دانلود بازی Stela برای کامپیوتر

Go to Download Links

stela

تاریخ پر از فراز و نشیب‌های زیادی است و تابه‌حال اوج تمدن‌های زیادی همچون روم را به خود دیده است که در آخر همگی به دست نابودی سپرده‌شده‌اند. بازی Stela شمارا در نقش یک زن قدبلند و سفیدپوش قرار می‌دهد که روزهای آخر زندگی‌اش را در دل تمدنی نابودشده می‌گذراند.اهداف و انگیزه او مشخص نیست اما مرگ هرلحظه بیخ گوش اوست و دنیایی عجیب و خاکستری پیش روی خود دارد. استودیو SkyBox Labs که یکی از همکاران سازنده بازی Halo Infinite است، حالا با ایده‌ای سحرآمیز ما را به دل دنیای معمایی و جذابی می‌برد.

در بازی Stela شما نقش یک زن جوان و زیبا را بر عهده می‌گیرد و شاید در نگاه اول فکر کنید که با پرنسس لیا از جنگ ستارگان سروکار دارد اما سریعاً می‌فهمید که خطر جدی او را تهدید می‌کند. موجودات کوچک و بزرگ می‌خواهند که سر به تنش نباشد. همان اول به فکرتان می‌رسد که از دست این موجودات فرار کنید یا اینکه جلوی‌شان بایستید و برای بهترین حالت دعا کنید. خوشبختانه تمام حالت‌های مختلف را تجربه خواهید کرد. محیط بازی به نوع شمارا به اغماء می‌برد و گذشت زمان را احساس نخواهید کرد. دنیای پلتفرمر بازی مانند عنوان‌های مشابه توسط تعدادی معماهای جذاب و به‌یادماندنی پیش می‌روند. ممکن است با یک نردبان مواجه شوید و بلافاصله از آن بالا بروید اما خواهید دید که این‌یک معمای پیچیده بود و درنهایت مجبور خواهید بود بارها این نقطه را تکرار کنید و حتی در آخر خود را به کشتن دهید. نگران مرگ نباشید زیرا که نقاط ذخیره مختلفی در نظر گرفته‌شده‌اند و باز فرصت امتحان را خواهید داشت.

Stela گم‌شده‌ای در عصر قدیم است. هرکدام از بخش‌های بازی دارای یکرنگ مخصوص به خود است و همین جلوه زیبایی به آن بخشیده است. ممکن است درجایی کاملاً محیطی آبی‌رنگ را مشاهده کنید و غرق زیبایی آن شوید و این در حالی است که مکانی دیگر رنگ به‌خصوص خود را دارد. زنده ماندن در این عصر قدیمی بدون شک اولین هدف شما خواهد بود و متأسفانه هیولاهایی دست از سر شما درنخواهد داشت و هر طور شده به دنبال کشتن شما هستند. از نقاط مثبت بازی می‌توان به استفاده از استایل خاص طراحی اشاره کرد به‌نوعی که شمارا طلسم خود خواهد کرد. در آخر ممکن است هیچ‌گاه سؤال‌های شما پاسخ داده نشوند اما بعد از تجربه آن دیگر آن آدم قبلی نخواهید بود.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 w/ SP1, 64-bit
Processor: Intel CPU Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel UHD 600, 2 GB VRAM
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: SSE4.2 required

لیست دانلود
رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: skyboxlabs

  🏷️ کلمات کلیدی

  دانلود,بازی,دانلود بازی,بازی کامپیوتر,دانلود بازی کامپیوتر,stela,بازی stela,دانلود stela,کرک stela,آپدیت stela,آخرین نسخه stela,دانلود بازی stela,بازی Stela, دانلود Stela, دانلود بازی Stela, دانلود بازی Stela آخرین آپدیت, دانلود بازی استلا برای کامپیوتر, دانلود رایگان بازی Stela, دانلود کرک سالم بازی Stela
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Back to top button
  en_USEnglish