دانلود بازی ASTRONEER Automation برای PC

Go to Download Links

ASTRONEER

آنجا چه باید باشد؟ این سؤالی است که انسان‌ها در طول قرن‌ها و هنگام نگاه به ستاره‌ها زیر آسمان تاریک‌شب پرسیده‌اند. ما انسان‌ها همیشه تمایل به فهم و درک جهان داشته‌ایم و تا آخرین توانمان نیز برای آن تلاش کرده‌ایم. این ایده‌ای است که Astroneer بر پایه آن ساخته‌شده است. دنیاهای رنگارنگ و موسیقی پشت زمینه جذاب حس بسیار جالبی را منتقل می‌کند. در دنیاهای دوردست سیر کنید و تمام نکات و زیروبم آن‌ها را کشف کنید. حتی برای این کار شاید مجبور به خطر انداختن جانتان شوید اما رازهای کائنات منتظر کشف شدن به دست شما هستند و باید این ریسک را بکنید. در Astroneer بازیکنان قادر به همکاری با یکدیگر برای ساخت مقرهای قدرتمندی بالا یا پایین زمین هستند. باید وسایل نقلیه‌ای برای سفر به دوردست‌ها بسازید و تقریباً هر چه که لازم است را باید با ذهن خود خلق کنید. Astroneer یک بازی ماجراجویی فوق‌العاده جذاب است که توسط استودیو System Era Softworks توسعه‌یافته است و در سال 2016 نیز برای Xbox One و پلتفرم ویندوز عرضه‌شده است.

بازی را می‌توانید به‌تنهایی شروع کنید یا اینکه دوستتان را نیز همراه خود داشته باشید و باهم دیگر بازی کنید. در ابتدا چیزی جز چند ابزار کاربردی و البته خانه‌ای کوچک روی سیاره‌ای عظیم به شما داده نمی‌شود. چالش بزرگی پیش روی شما است و باید تمام سیاره را برای به دست آوردن سوخت و غذا بگردید. شما تنها مواد اولیه را به دست خواهید آورد که البته بستگی به سیاره واقع در آن فرق خواهد کرد و همه‌چیز به خلاقیت شما برای زنده ماندن بستگی دارد. شاید در ابتدا حس پوچی به شما دست بدهد اما هر چه جلوتر بروید مفهوم آن را کامل درک خواهید کرد. این بازی شمارا در یک سناریوی کاملاً واقعی قرار می‌دهد و تنها کافی است که خودتان را در آن سیاره قرار دهید و برای بقا و اکتشاف تلاش کنید. کپسول اکسیژن شما پاسخ گوی پیاده‌روی زیاد نیست و باید حواستان به آن نیز باشد. هر چه سازه‌های بیشتری بسازید، گزینه‌های شما افزایش خواهند یافت و حتی بعد از چند وقت قادر به ساخت یک تراکتور کامل خواهید بود!

هدف اصلی بازی گشتن در 7 سیاره موجود است و بدون اکسیژن و قدرت قادر به انجام چنین کاری نخواهید بود و باید تمام تلاشتان را برای رسیدن به سیاره دیگر خرج کنید. برق در مأموریت‌های شما بسیار تأثیرگذار است و باید قبل از همه‌چیز میزان الکتریسیته کافی برای دور شدن از مقر اصلی را داشته باشید. گرافیک بازی کاملاً مینیمالیستی و فوق‌العاده جذاب است به صورتی که محیط رنگی آن و طراحی بامزه اشیا حس خوبی را منتقل می‌کند. در Astroneer همه‌چیز به شما و خلاقیت شما بستگی دارد و باید بگوییم که خط داستانی را به دست خودتان خواهید ساخت. به‌گونه‌ای Astroneer شباهت‌های زیادی به Minecraft دارد و ساعت‌ها شمارا درگیر خود خواهد کرد. اگر همیشه رؤیای فضانورد شدن را در سر داشته‌اید و می‌خواستید به افق‌های دور سفر کنید و آنجا را کشف کنید و نام خود را روی آن سیاره بگذارید، باید بگویم که Astroneer همان چیزی که شما می‌خواهید. همین حالا لباس فضانوردی به تن کنید و منتظر شمارش معکوس برای جدا شدن از جو سیاره و آغاز سفری طولانی باشید.

English

About This Game :
Explore and reshape distant worlds! Astroneer is set during the 25th century Intergalactic Age of Discovery, where Astroneers explore the frontiers of outer space, risking their lives in harsh environments to unearth rare discoveries and unlock the mysteries of the universe. In this space sandbox adventure, players can work together to build custom bases above or below ground, create vehicles to explore a vast solar system, and use terrain to create anything they can imagine. A player’s creativity and ingenuity are the key to thriving on exciting planetary adventures! In Astroneer you can.

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 (64 bit only), Windows 8 (64 bit only), Windows 10 (64 bit only)
Processor: X64 Quad Core CPU, 3+ GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Discrete Non Mobile GPU with 2 GB RAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 (64 bit only), Windows 8 (64 bit only), Windows 10 (64 bit only)
Processor: X64 Dual Core CPU, 2+ GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Discrete Non Mobile GPU with 1 GB Ram
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Any
Additional Notes: Internet connection required for online multiplayer

نسخه CODEX
نسخه Corepacks
آپدیت ها
رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: systemera

  🏷️ کلمات کلیدی

  Astroneer, CorePack, System Era Softworks, دانلود بازی, دانلود بازی Astroneer, دانلود بازی PC, دانلود بازی کامپیوتر, سیستم مورد نیاز بازی Astroneer,ASTRONEER ,دانلود ASTRONEER, دانلود ASTRONEER برای کامپیوتر, دانلود بازی, دانلود بازی 2016, دانلود بازی ASTRONEER, دانلود بازی ASTRONEER برای pc, دانلود بازی ASTRONEER برای کامپیوتر, دانلود بازی pc, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی پسرانه, دانلود بازی جدید, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتر 2016, دانلود بازی کامپیوتر ASTRONEER, دانلود بازی ماجرایی, دانلود بازی ماجرایی برای کامپیوتر ,بازی ASTRONEER, تصاویر جدید بازی ASTRONEER, خرید پستی بازی ASTRONEER, دانلود از سرور ایران بازی ASTRONEER, دانلود بازی ASTRONEER, دانلود کرک بازی ASTRONEER, دانلود نسخه فشرده بازی ASTRONEER برای PC, دانلود نسخه فشردهASTRONEER برای PC, سرور ایران بازی ASTRONEER, سیستم مورد نیاز بازی ASTRONEER, کرک آنلاین بازی ASTRONEER, نسخه فشرده بازی ASTRONEER, نسخه فشرده فیتگرل بازی ASTRONEER, نسخه فشرده کورپک بازی ASTRONEER, نسخه فوق فشرده بازی ASTRONEER, نسخه کم حجم بازی ASTRONEER, نصب اسان بازی ASTRONEER,بازی AAA, بازی ASTRONEER, دانلود ASTRONEER برای pc, دانلود ASTRONEER برای کامپیوتر, دانلود بازی ASTRONEER, دانلود بازی ASTRONEER کرک CODEX, دانلود بازی استرونیر برای pc, دانلود رایگان بازی ASTRONEER, دانلود کرک سالم بازی ASTRONEER, دانلود کم حجم بازی ASTRONEER, دانلود نسخه فشرده بازی ASTRONEER, دانلود نسخه کامپیوتر بازی ASTRONEER,دانلود,بازی,بازی کامپیوتر,دانلود بازی astroneer,بازی های جدید,astroneer,دانلود astroneer,بازی astroneer,کرک astroneer,astroneer نسخه ویندوز

  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Back to top button
  en_USEnglish