دانلود برنامه مدیریت حساب همراه اول “همراه من” اندروید _ MyMCI 4.6

Go to Download Links

My-MCI

بی شک همراه اول بزرگ ترین اپراتور شبکه تلفن همراه و ارتباطات می باشد که میلیون ها مشترک را در ایران و سراسر جهان تحت پوشش خود قرار می دهد. همان گونه که دیگر اپراتور های تلفن همراه دارای خدمات خاص خود هستند، همراه اول نیز با معرفی خدمات و امکانات خاص خود سعی می کند روز به روز مشترکین بیشتری را به سوی خود جذب نماید. بدین منظور برای دسترسی آسان تر به خدمات، این شرکت بزرگ اقدام به معرفی اپلیکیشن اندرویدی خود نموده است که در این پست قصد داریم آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. MyMCI – مای ام سی آی (همراه من) عنوان یک اپلیکیشن فوق العاده برای دسترسی بسیار آسان به خدمات همراه اول مخصوص اندروید می باشد که توسط hamisystemsharif توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول اجازه می دهد تا بدون هیچ گونه پیچیدگی لیستی از خدمات را مشاهده کرده و به سادگی هر چه تمام تر به آن ها دسترسی داشته باشند. حساب سیم کارت اعتباری خود را تنها با چند لمس شارژ کنید و یا برای صرفه جویی در وقت خود اقدام به پرداخت قبوض خط ثابت خود نمایید. برای فعال کردن بسته های اینترنتی دیگر نیازی به وارد کردن کد های ussd نیست و می توانید در چند لحظه به لیستی کامل از بسته های اینترنتی با تفکیک مدت زمان اعتبارشان دسترسی کاملی داشته باشید. میزان مانده بسته های اینترنتی و ترکیبی را مشاهده کنید و طرح های متنوع را برای خود و یا دوستانتان فعال نمایید. اگر شما نیز جزو مشترکین همراه اول هستید این نرم افزار فوق العاده را از دست نداده و برای دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه MyMCI اندروید :

خرید شارژ بدون نیاز مراجعه به نمایندگی ها
حذف و یا وصل پیامک های تبلیغاتی
غیر فعال سازی خدمات مبتنی بر محتوا
مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره و پایان دوره
سرویس عدم چاپ قبوض کاغذی
فعال سازی سرویس آوای انتظار
انتقال اعتبار دائمی به اعتباری
دسترسی به بسته های تخفیفی مکالمه
مشاهده لیستی از بسته های اینترنتی به تفکیک مدت زمان اعتبار
مشاهده لیستی از ریز مکالمات
گزارش مصرف اینترنت

اپلیکیشن MyMCI با تحت پوشش قرار دادن تمامی خدمات شرکت همراه اول توانسته است با بیش از یک میلیون دانلود امتیاز 4.1 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی آن را به صورت کاملا رایگان از وبسایت پر بازدید دارمش دریافت نمایید ؛ این برنامه به درخواست شما عزیزان معرفی شده است .

تغییرات نسخه v4.6:

* به روز رسانی گزارش مصرف بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک
* امکان فعالسازی هدایای شتاب در پرداخت
* اضافه شدن سرویس چتر اضطراری برای مشترکین اعتباری
* اعمال تغییرات در بخش رومینگ
* امکان مشارکت در طرح های نیکوکاری در بخش باشگاه فیروزه ای

اندروید مورد نیاز
4.1+

لیست دانلود جدیدترین نسخه
دانلود با لینک مستقیم حجم 16.7 مگابایت

Google Play

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: my.mci

  🏷️ کلمات کلیدی

  اپلیکیشن همراه من برای اندروید, اپلیکیشن همراه من اندروید, دانلود همراه من, برنامه همراه من, نرم افزار همراه من, برنامه همراه من برای اندروید, نرم افزار همراه من برای اندروید, دانلود همراه من برای اندروید, برنامه همراه من اندروید, نرم افزار همراه من اندروید, همراه من, برنامه اندروید همراه من, دانلود برنامه اندروید همراه من, همراه من apk, دانلود برنامه اندروید, دانلود برنامه, برنامه اندروید, دانلود اندروید,اپلیکیشن همراه من برای اندروید, اپلیکیشن همراه من اندروید, دانلود همراه من, برنامه همراه من, نرم افزار همراه من, برنامه همراه من برای اندروید, نرم افزار همراه من برای اندروید, دانلود همراه من برای اندروید, برنامه همراه من اندروید, نرم افزار همراه من اندروید,دانلود همراه من, همراه من, همراه اول, دانلود اپلیکیشن همراه اول, My MCI, مای ام سی آی, دانلود اپلیکیشن همراه من, دانلود برنامه همراه من, دانلود نرم افزار همراه من, MCI, دانلود همراه من برای اندروید, دانلود اپلیکیشن همراه من برای گوشی,دانلود همراه من, همراه من, همراه اول, دانلود اپلیکیشن همراه اول, My MCI, مای ام سی آی, دانلود اپلیکیشن همراه من, دانلود برنامه همراه من, دانلود نرم افزار همراه من, MCI, دانلود همراه من برای اندروید, دانلود اپلیکیشن همراه من برای گوشی,mymci, download mymci, mymci, mci , یخصدمخشی , mymci
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Back to top button
  en_USEnglish