دانلود بازی Grounded برای کامپیوتر

Go to Download Links

Grounded

کمتر پیش می‌آید که به عظمت دنیا و گستردگی آن فکر کنیم اما زمانی که به‌اندازه یک مورچه دربیاییم، حتی حیاط خانه هم برای ما به‌اندازه یک جنگل عظیم به نظر خواهد آمد. بازی Grounded با ایده جالبی پا به بازار بازی‌های ویدیویی گذاشته است. تمامی شخصیت‌های موجود به‌اندازه یک مورچه درآمده‌اند و این چالش بزرگی برای ادامه حیات آن‌ها ایجاد می‌کند. آیا می‌توان از چنگال حشرات بزرگ فرار کرد و زنده ماند؟ استودیو Obsidian Entertainment به تهیه‌کنندگی Xbox Game Studios شمارا به پاسخ سؤال جلب می‌کند. تا زمانی که پا به محیط بازی نگذارید، از چالش‌ها و ماهیت داستان چیزی دستگیرتان نخواهد شد.

بازی Grounded شمارا به شخصیتی در قد و قواره مورچه تبدیل می‌کند و در محیطی مشابه حیاط پشتی خانه ای آمریکایی رها می‌کند. تمامی حشراتی که قبلاً برایتان اهمیتی نداشتند، حالا به ترسناک‌ترین دشمن شما بدل شده‌اند. عنکبوت‌ها بزرگ و درشت هستند و با سرعت زیادی دنبال شما خواهند دوید. چهار قهرمان در بازی وجود دارند که کنترل یکی از آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. در بخش تک نفره تنها قادر به انتخاب یکی از آن‌ها خواهید بود و سپس وارد دنیای بازی می‌شوید و با چالش‌هایی که استودیو برایتان چیده است دست‌وپنجه نرم خواهید کرد. مأموریت‌های کوچکی چون ساخت سلاح از چوب و سنگ آغاز ماجراجویی بلندمدت بازی هستند که درنهایت به ساخت کمپ و مکان استراحت منجر خواهند شد. بخش چندنفره بازی تجربه‌ای بی‌نقص و جذاب در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. این بخش را می‌تواند همراه 4 دوست شروع کرد و سپس از چنگال حشرات خطرناک فرار کرد.

کل تجربه بازی Grounded به بقا و زنده ماندن خلاصه می‌شود. با ساخت سلاح، پناه گاه و زره شانس زنده ماندن را بالا ببرید و اجازه ندهید یک عنکبوت شمارا به دام بیندازد. استودیو به فکر افرادی که فوبیای عنکبوت رادارند بوده است و حالت خاصی برای آن‌ها در نظر گرفته است که اندازه و ظاهر عنکبوت‌ها را تغییر می‌دهد تا ترس افراد بریزد. رازهای زیادی در همین حیاط‌خلوت به‌ظاهر کوچک وجود دارد که باید با گشتن در محیط آن‌ها را پیدا کنید. داستان با ادامه گیم پلی روایت می‌شود و صحنه‌های سینمایی برجسته‌ای وجود ندارند. این بازی موفق به جذب نظر مثبت منتقدان شده است و تابه‌حال فروش خوبی داشته است و مورد تحسین افراد مطرح و بازیکنان قرارگرفته است. به‌ندرت می‌توان بازی مشابه Grounded پیدا کرد اما گزینه‌هایی چون Rust و Subnautica را امتحان کنید.

English

About This Game :
The world is a vast, beautiful and dangerous place – especially when you have been shrunk to the size of an ant. Explore, build and survive together in this first person, multiplayer, survival-adventure. Can you thrive alongside the hordes of giant insects, fighting to survive the perils of the backyard?

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (SP1) 64bit
Processor: Intel Core i3-3225
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650 Ti
Storage: 8 GB available space

لیست دانلود
رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: obsidian

  🏷️ کلمات کلیدی

  Grounded, Obsidian Entertainment, Xbox Game Studios, دانلود بازی, دانلود بازی Grounded, دانلود بازی PC, دانلود بازی کامپیوتر, سیستم مورد نیاز Grounded,بازی Grounded, تصاویر جدید بازی Grounded, خرید پستی بازی Grounded, دانلود از سرور ایران بازی Grounded, دانلود بازی Grounded, دانلود نسخه فشرده Grounded برای PC, دانلود نسخه فشرده بازی Grounded برای PC, سرور ایران بازی Grounded, سیستم مورد نیاز بازی Grounded, کرک آنلاین بازی Grounded, نسخه فشرده بازی Grounded, نسخه فشرده فیتگرل بازی Grounded, نسخه فشرده کورپک بازی Grounded, نسخه فوق فشرده بازی Grounded, نسخه کم حجم بازی Grounded, نصب اسان بازی Grounded,
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Back to top button
  en_USEnglish