دانلود برنامه مسدود سازی تبلیغات دستگاه های اندروید _ Blokada 5.0.7

Go to Download Links

Blokada

افزایش روز افزون اپ های اندرویدی باعث شده است تا به موازات آن امنیت نیز کاهش پیدا کند و بسیاری از هکر ها با منتشر ساختن نرم افزار های جعلی اهداف خود را پیش ببرند. گاها مشاهده شده است برخی از نرم افزار ها علی رغم ارائه ابزار های کاربردی مشکلات متعددی را به وسیله تبلیغات برای کاربران شان ایجاد می کنند! این تبلیغات ممکن است مربوط به سایت ها، مرورگر ها و یا هر نرم افزار دیگری باشد که قصد داریم در این پست شما را با یک راه حل فوق العاده کاربردی برای مسدود سازی آن ها آشنا کنیم. Blokada عنوان یک اپلیکیشن مسدود سازی تبلیغات دستگاه های اندروید می باشد که توسط Karol Gusak توسعه و منتشر شده است. این نرم افزار در سکوت کامل و در پس زمینه دیوایس تمامی فعالیت ها را به صورت 24 ساعته زیر نظر می گیرد و هر گونه تبلیغاتی را از طرف هر گونه برنامه ای مسدود می سازد. همان طور که اشاره کردیم مسدود سازی تبلیغات توسط این استارت اپ تنها به تبلیغات مرورگر و یا وب سایت ها محدود نمی شود و طیف وسیعی از هر ابزار تبلیغاتی و آزار دهنده ای را در بر می گیرد. دو راه ارتباطی وای فای و شبکه تلفن همراه تحت پشتیبانی نرم افزار فوق است تا هر کاربری در هر مکانی قادر به مسدود سازی تبلیغات اش باشد و بتواند زمان خود را بدون هیچ گونه مزاحمتی سپری کند. از دیگر قابلیت های موجود می توان به نمایش آمار تبلیغات مسدود شده اشاره کرد که اطلاعات جامعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای استفاده از این ابزار ضد تبلیغاتی نیازی به استفاده از گزینه های پیچیده و یا دانش قبلی نیست و تنها کافیست آن را نصب نمایید. علاوه بر این بهتر است بدانید این نرم افزار امنیتی هیچ گونه نیازی به دسترسی روت ندارد.

اپلیکیشن Blokada با بهره مندی از قابلیت های خاص خود در زمینه مسدود ساری تبلیغات آزار دهنده تا کنون توانسته است توجه بیش از 200 هزار نفر را به خود جلب نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی آن را بدون هیچ گونه محدودیتی در امکانات از طریق سرور های پر سرعت دارمش دریافت نمایید. این برنامه به درخواست جمعی از شما عزیزان معرفی شده است.

تغییرات نسخه 5.0.7:

Improvements to the tunnel
Improvements to the translations
Changed package name to be the same as Blokada 4 (so now it will update from v4, and not install alongside)
Simple notifications for new releases
Other minor bugfixes

اندروید مورد نیاز
5.0

لیست دانلود

Google Play

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: blokada

  🏷️ کلمات کلیدی

  آخرین ورژن Blokada برای اندروید ,برنامه 2017 برای اندروید, دانلود Blokada برای اندروید, دانلود برنامه Blokada برای اندروید, دانلود نرم افزار Blokada برای اندروید, دانلود نرم افزار برای اندروید, ورژن جدید Blokada برای اندروید , Blokada ,download Blokada ,
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Back to top button
  en_USEnglish