دانلود بازی Battletoads برای کامپیوتر

Go to Download Links

Battletoads

سری بازی Battletoads محصول زمان عجیبی از دهه 90 آمریکا است. این بازی‌ها به‌منظور رقابت با سری بازی لاک‌پشت‌های نینجا ساخته شدند و اولین بار در سال 1991 راهی بازار شدند. همان فرمول بکش و جلو برو مشهور در تمامی نسخه‌های بازی دیده می‌شود. زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه بازی می‌گذرد و حالا زمان خوبی است که مخاطب مدرن هم با این سری بازی آشنا شود. استودیو Dlala Studios به تهیه‌کنندگی Xbox Game Studios یک ریبوت جنجالی و جذاب از بازی Battletoads را ارائه کرده است که ما را به دنیای مبارزات کامبو مانند و موجودات فانتزی عجیب‌وغریب می‌برد. همراه دوستان خود وارد بازی شوید و تا سر حد مرگ بجنگید.

دیگر نیاز به صبر ندارید! Rash، Zitz و Pimple برگشته‌اند تا دوباره یکی از مهیج‌ترین مبارزات اکشن بازی‌های ویدیویی را تکرار کنند. Battletoads سرشار از صحنه‌های شلوغی است که نمونه آن را دیگر نمی‌شود پیدا کرد. اوج هیجان را زمانی خواهید چشید که به‌صورت Co-Op وارد بازی شوید و دشمنان را یکی پشت دیگری به زمین بکوبید. تمامی مراحل بازی غیرقابل‌پیش‌بینی و خارق‌العاده هستند. انفجار، رگبار گلوله‌ها و فنون رزمی پایه‌های این بازی را تشکیل داده‌اند که نمی‌گذارند تا دقیقه آخر، دسته بازی را زمین بگذارید. کل بازی در مورد یک سری سفینه‌های فضایی است که هدف آن‌ها از بین بردن دنیای موجود است اما شما همراه دوستانتان جلوی این اتفاق را خواهید گرفت. گیم پلی به‌صورت معمایی و اکشن دنبال می‌شود و بهترین شیوه پولیش شده است تا یک ثانیه هم حس خسته‌کننده‌ای به شما منتقل نشود. این بازی بهشت افرادی است که عاشق بازی‌های دوبعدی تخیلی و فضا محور هستند.

بازی Battletoads به دلیل ماهیت گروهی آن نیاز به همکاری نزدیکی به‌منظور نابودی دشمنان را دارد. تعدادی از دشمنان بازی نمی‌توان بدون همکاری نابود کرد. داشتن یک تیم مناسب شانس پیروزی را بالا می‌برد و درصورتی‌که یکی از اعضای تیم کار دور از باوری انجام دهد، خود را برای مرگ‌های متعدد آماده کنید. این بازی ماهیتی کودکانه دارد اما به دلیل چالش‌های دشوار بازی، آن را به کودکان پیشنهاد نمی‌کنیم. طراحی بازی به‌صورت کارتونی و مشابه بازی‌های پیشین انجام‌شده است اما این دفعه با جزئیات بیشتر و زیباتر. منتقدان مختلف از بازی تعریف کرده‌اند و گیم پلی اکشن آن را ستوده‌اند. دکمه استارت را بفشارید و چندساعتی را با این بازی سپری کنید.

English

About This Game :
The wait is over! Rash, Zitz and Pimple are returning at last to smash-hit their way through an all-new action-packed adventure of choreographed chaos, and couch co-op may never be the same again.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Pentium G620
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650 or AMD R7 250x
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: AMD Phenom II x4 965
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650Ti or AMD R7 260
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

لیست دانلود نسخه CODEX
لیست دانلود نسخه FitGirl
فایل انتخابی ویدیو نسخه FitGirl
رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: dlalastudios

  🏷️ کلمات کلیدی

  Battletoads, Dlala Studios, Microsoft Studios, بازی اکشن, دانلود بازی, دانلود بازی Battletoads, دانلود بازی PC, دانلود بازی کامپیوتر, سیستم مورد نیاز بازی Battletoads ,بازی AAA, پیش نمایش بازی Battletoads, دانلود Battletoads برای pc, دانلود بازی Battletoads, دانلود بازی Battletoads برای pc, دانلود بازی Battletoads نسخه fitgirl, دانلود فیت گرل بازی Battletoads, دانلود کرک سالم بازی Battletoads, دانلود نسخه کامل بازی Battletoads, نقد بازی Battletoads,Battletoads ,دانلود Battletoads, دانلود Battletoads برای کامپیوتر, دانلود بازی 2020, دانلود بازی Battletoads, دانلود بازی Battletoads برای pc, دانلود بازی Battletoads برای کامپیوتر ,دانلود بازی اکشن ,دانلود بازی اکشن برای کامپیوتر ,دانلود بازی جدید, دانلود بازی کامپیوتر 2020 ,دانلود بازی کامپیوتر Battletoads ,

  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Back to top button
  en_USEnglish