دانلود بازی Inmost برای کامپیوتر

Go to Download Links

Inmost

از دست دادن یک دوست و عزیز موقعیت بسیار سختی برای آدم پیش می‌آورد که گذشتن از آن کار چندان آسانی نیست. این غم و ناراحتی روی استودیو Hidden Layer Games تأثیر زیادی داشته است و این استودیو در همکاری با Chucklefish دست به تولید بازی Inmost زده است. این بازی یک اثر پلتفرمر پیکسلی است که با طراحی خاص و تاریکش، برای مدت‌ها در ذهن شما خواهد ماند. از عمق دنیای تاریک پیش رویتان فرار کنید و این دنیای بی‌نظیر را باحوصله جستجو کنید. سه شخصیت اصلی در کنار شما خواهند بود که هرکدام داستان تاریکی دارند و سرنوشت آن‌ها شاید از هم دور باشد اما به‌نوعی به هم متصل است.

بازی Inmost داستان یک دختر جوان ماجراجو، یک شوالیه قدیمی و یک مرد به دنبال پاسخ را روایت می‌کند. هرکدام از این شخصیت‌ها دارای خاطرات سخت و وحشتناکی هستند و با مشکلاتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. برای نمونه شوالیه با نیروی شیطانی درنبرد است یا مرد میان‌سالی که بخش بزرگی از معماهای بازی را پیش رو دارد و بیشتر بخش معمایی را توسط این شخصیت طی خواهید کرد. هرکدام از کاراکترها دارای سبک بازی خاص خود هستند. دختربچه قدبلندی ندارد و نمی‌تواند به نقاط با ارتفاع بالا بپرد. در سوی دیگر باران به‌شدت به پنجره‌ها می‌تابد و همه‌جا در تاریکی بی‌نظیر به نظر می‌رسد. پیشنهاد می‌کنیم یک هدفون خوب داشته باشید تا بتوانید از تمامی صداهای تکرار نشدنی بازی لذت ببرید. در کل تجربه‌ای 4 ساعته در اختیار شماست اما این‌قدر، کاملاً سیرتان خواهد کرد.

داستان بازی توسط یک روای روایت می‌شود که در اواخر بازی صدای او را بیشتر خواهید شنید و کنترل کمی از دست شما خارج خواهد شد. کل بازی به‌منظور ارائه تجربه احساسی ساخته‌شده است و به‌خوبی از پس این هدف بزرگ برمی‌آید. همه‌چیز از یک‌شب طوفانی تاریک شروع می‌شود و سه شخصیت بازی درگیر در دنیای پیچیده و غمگین خود، جرئت حضور جلوی چشمان ما را پیداکرده‌اند و بالاخره می‌خواهند کسی پرده از داستان تاریک آن‌ها بردارد. چه کسی بهتر از شما که یکی از بهترین چندساعته‌ای عمرش را تجربه کند؟ این بازی پتانسیل زیادی برای دریافت جوایز و فروش خوب دارد و اگر عاشق بازی‌های احساسی با طراحی پیکسلی هستید، این‌یکی قطعاً برای همیشه در ذهن شما خواهد ماند. استودیو تلاش زیادی به‌منظور ارائه فضای بی‌نظیر کرده است و از تمامی حربه‌های فنی برای رسیدن به هدف استفاده کرده است.

English

About This Game :
INMOST, by Lithuania-based indie studio Hidden Layer Games, is an emotional and deeply atmospheric narrative-driven puzzle platformer. Uncover the story of an adventurous young girl, a stoic knight and a man in search of answers.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or higher
Memory: 512 MB RAM
Graphics: Radeon hd 5670 or higher
DirectX: Version 9.0c

لیست دانلود
رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: inmostgame

  🏷️ کلمات کلیدی

  Chucklefish, Hidden Layer Games, بازی اکشن, دانلود بازی, دانلود بازی Inmost, دانلود بازی PC, دانلود بازی کامپیوتر, سیستم مورد نیاز بازی Inmost,دانلود بازی ماجراجویی,INMOST,دانلود بازی INMOST,کرک بازی INMOST,نسخه فشرده بازی INMOST,تصاویر بازی INMOST,دانلود بازی INMOST با لینک مستقیم,بازی INMOST
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Back to top button
  en_USEnglish