دانلود بازی Inops برای کامپیوتر

Go to Download Links

Inops

Inops بازی کم‌حجم جدیدی در سبک سری بازی‌های ایندی، ماجرایی، کژوال، 2 بعدی می باشد که در سال 2020 توسط ZRZStudio ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در این بازی فرصتی برای شما مهیاست تا به دنیایی ناشناخته و تاریک با نام اینوپس (Inops) وارد شوید. ماجراجویی این بازی در سبک عناوین محبوبی همچون لیمبو (LIMBO) به تصویر کشیده شده و علاقه‌مندان به سبک بازی‌های 2 بعدی می‌توانند از تجربه آن تا مدت‌ها سرگرم شوند. دشمنان شما در سراسر محیط این بازی حضور جدی دارند و شما باید ضمن ماجراجویی و کاوش در محیط بازی، در میان آنان جان سالم به در ببرید.

شما در این بازی در معدنی تاریک از سایه‌ها به ایفای نقش بپردازید. جنگلی ناشناخته و شهری که شباهتی به دیگر شهرها ندارد از محیط‌هایی هستند که شما با آن سر و کار دارید. کاراکتر شما در این بازی این امکان را دارد که بتواند خود را به چندین نسخه کوچک تبدیل کند و یا اینکه در هر زمان به یک اینوپ بزرگ و واحد تبدیل شود. از تله‌ها دوری نید و ضمن پیش بردن ماجراجویی بازی، در تلاش باشید تا مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Inops را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دارمش دریافت نمایید.

English

About This Game :
Explore the shadowy Mine, twisty Jungle and extra-terrestrial Elect-City but be careful of lurking dangers. Escape traps, solve puzzles and dodge enemies using the Inops ability to split into many little creatures or join into one big Inop whenever you wish. Use the environment to your advantage by using unique intractable components whilst guiding the Inops simultaneously. Get to the end of each level and save as many Inops as you can to avoid being lonesome.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Processor: Intel Core i3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Direct X compatible graphics card with 2GB or more of video ram
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Direct X compatible graphics card with 2GB or more of video ram
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space

لیست دانلود
رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: zrzstudio

  🏷️ کلمات کلیدی

  ZRZStudio, دانلود بازی, دانلود بازی PC, دانلود بازی کامپیوتر, سیستم مورد نیاز بازی Inops,Inops ,دانلود Inops ,دانلود Inops برای کامپیوتر, دانلود بازی 2020, دانلود بازی Inops ,دانلود بازی Inops برای pc, دانلود بازی Inops برای کامپیوتر ,دانلود بازی جدید ,دانلود بازی کامپیوتر 2020 ,دانلود بازی کامپیوتر Inops, دانلود بازی ماجرایی ,دانلود بازی ماجرایی برای کامپیوتر, دانلود بازی ماجرایی کم حجم
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Back to top button
  en_USEnglish