دانلود برنامه شاد آموزش و پرورش برای آموزش آنلاین دانش آموزان _ Shad v2.6.3

shad

با فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس در سال 99 و با توجه به این که همچنان احتمال ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد، آموزش و پرورش تصمیم گرفت تا با فراهم کردن بستری برای آموزش از راه دور، عقب افتادن روند آموزش دروس را جبران کند. در این روش کلاس های درس به صورت آنلاین و از طریق نرم افزاری با عنوان اپلیکیشن شاد برگزار شده و دانش آموزان موظف اند طبق برنامه زمانی که مدارس برای آن ها تنظیم کرده اند، در گروه مربوطه حاضر باشند، چرا که در غیر این صورت برای آن ها غیبت ثبت خواهد شد. برای این که دانش آموزان و معلمان بتوانند از این برنامه استفاده نمایند، لازم است با دانلود نسخه جدید برنامه شاد، اقدام به یادگیری نحوه ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش نموده تا مشکلی در روند آموزش دانش آموزان و همچنین برگزاری امتحانات در برنامه شاد ایجاد نشود.

فرآیند احراز هویت دانش آموز باید از طریق اپلیکیشن شاد انجام شود.

نرم افزار سامانه شاد از سایت shaddl.medu.ir قابل دریافت می باشد اما برای سهولت دسترسی به آن، لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن را در ادامه قرار داده ایم که یک کلیک بر روی آن، دانلود خودکار نرم افزار را آغاز می کند.

Google Play

⚠️ گزارش خرابی لینک  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: shad

  🏷️ کلمات کلیدی

  shad , download shad , دانلود برنامه شاد , دانلود نرم افزار شاد , دانلود شاد ,دانلود شاد برای گوشی , دانلبود شاد برای موبایل, شاد , شاد مدارس , سامانه شاد , ahn, nhkg,n ahn ,
  هاست دامنه vps

  دیگران این موارد را هم دیده اند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بیست + 8 =

  دکمه بازگشت به بالا