دانلود نرم افزار BWMeter 7.7.1 کنترل و مدیریت حجم مصرفی اینترنت

BWMeter-Latest

BWMeter برای بسیاری از کاربران مهم است که گزارشی کامل و جامع از وضعیت پهنای باند و ترافیک اینترنت خود در اختیار داشته باشند.شرکت های ارائه سرویس اینترنت معمولا دارای نرم افزار تحت وب برای نمایش وضعیت پهنای باند کاربر می باشند اما این کافی نیست. امروز نرم افزار BWMeter را در اختیارتان قرار خواهیم داد که توانایی کنترل و ارائه گزارش از وضعیت پهنای باند کاربر را دارد.

BWMeter نام نرم افزاری با حجم بسیار پایین و کارایی بالا می باشد. توسط این نرم افزار می توانید پهنای باند خود را کنترل و مدیریت کرده و همچنین در صورت نیاز از وضعیت اینترنت گزارش تهیه کنید.این نرم افزار توانایی نمایش ترافیک های ارسالی و دریافتی به صورت عددی را دارد. همچنین با مسیریابی دقیق خود نمایش می دهد که چه بسته هایی از چه مسیرهایی جابه جا می شوند.نمایش ترافیک به صورت نمودار،امکان محدود کردن مصرف،قابلیت گزارش گیری به صورت روزانه،ماهانه و سالانه،سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز و … همه از قابلیت های این نرم افزار به حساب می آید. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.
ویژگی ها:

امکانات کلیدی نرم افزار BWMeter  :

 • توانایی نمایش ترافیک انتقالی به صورت دیجیتال
 • امکان نمایش ترافیک به صورت نمودار
 • کنترل و مدیریت دقیق پهنای باند
 • قابلیت ایجاد محدودیت مصرف
 • توانایی گزارش گیری روزانه، هفتگی،ماهانه، سالانه
سیستم مورد نیاز:

Supported operating systems:
– Windows XP
– Windows Vista
Windows 7
– Windows 8
– Windows 10
– Windows Home Server
– Windows Server 2003
– Windows Server 2008
Windows Server 2012

راهنمای نصب:
1- نرم افزار را نصب کرده ولی اجرا نکنید و اگر در حالت اجرا قرار دارد آن را به صورت کامل ببندید.
2- فایل Patch.exe داخل پوشه Patch را اجرا کنید و پس از انتخاب نام نرم افزار (BWMeter) از منوی کشویی، بر روی دکمه Patch کلیک کرده و در پنجره باز شده به مسیر نصب برنامه (به صورت پیش فرض C:\Program Files (x86)\BWMeter) بروید و فایل BWMeter.exe را انتخاب کنید تا عملیات پچ کامل شود.
3- سپس بر روی دکمه Save the keyfile کلیک کنید و در پنجره باز شده به همان مسیر نصب برنامه رفته و فایل license.dlc تولید شده را در آن جا ذخیره کنید.
4- نرم افزار را اجرا کنید.
لیست دانلود

? رمز فایل: daramesh.com

? گزارش خرابی لینک  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: DeskSoft

  ?️ کلمات کلیدی

  bandwidth, bandwidth meter, monitor, traffic, traffic log, traffic monitor, ابزار شبکه, اندازه گیری پهنای باند, ترافیک شبکه, شبکه, نرم افزار, نظارت, نظارت شبکه, پهنای باند, کنترل ترافیک شبکه, کنترل پهنای باند
  هاست دامنه vps

  دیگران این موارد را هم دیده اند

  دکمه بازگشت به بالا