دانلود DtSearch Desktop / Engine 7.92.8568 جستجوی متن و فایل

Go to Download Links

dtsearch

DtSearch نرم افزار کاربردی برای جستجوی فایل ها در دسکتاپ می باشد که به راحتی با جستجوی یک نام می توانید به فایل مورد نظرتان برسید. این نرم افزار فایل های ترابایتی را می تواند پشتیبانی کند و به راحتی با جستجوی حرفه ای آنها را برای شما نمایش دهد. این نرم افزار فایل های موجود در یک درایو را به راحتی ایندکس کرده و این کار صرفا با انتخاب درایو قابل انجام می باشد.

با یکبار ایندکس کردن درایو ها در صورت تغییر در آنها تغییرات در ایندکس نیز صورت میگیرد و به راحتی قابلیت سرچ برای شما ایجاد می شود. این نرم افزار به طور مداوم فایل ها و فولدرها را چک کرده و تغییرات آنها را ثبت و در ایندکس لحاظ می کند. این نرم افزاربصورت اتوماتیک فرمت های مختلف را ایندکس کرده و محدودیتی در این کار وجود ندارد. علاوه بر درایو می توانید جستجو در شبکه ، اینترنت و…را نیز با استفاده از این نرم افزار انجام دهید.
عموماً موارد کاربرد این نرم افزار در جستجو و انتشار وب سایت های پایگاه داده محور، مدیریت اطلاعات در برنامه های شرکتی، جست و جو در مستند های فنی، شرک در برنامه های فارسزیک، فیلتر کردن ایمیل ها، و سازگاری با برد بزرگی از برنامه های vertical-mark مانند برنامه های با زمینه ی قانونی، درمانی، مالی ، استخدامی و … می باشد.این محصول از طریق جستجو در متن به عنوان ابزاری برای انتشار به مجموعه ی عظیم از وب سایت ها و یا CD/DVD به کار می رود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DtSearch Engine:
– قابلیت جستجو در انواع متن های اندیس شده و نشده
– دسترسی به فایل پارسر برای برنامه نویس ها و توسعه دهنگان
– پشتیبانی از بیش از صد زبان بین المللی از طریق یونیکد
– ارایه ی ادیتور با خاصیت WYSIWYG به منظور نمایش فایل های web-ready
– پشتیبانی از فرمت تبدیل های پیش ساخته ی HTML برای فایل های غیر وبی مانند آفیس
– پشتیبانی از جستجو در فیلتر ها و سایر طبقه بندی داده ها
– پشتیبانی از برنامه هایی که با Java، ++C و فریمورک NET. نوشته شده اند
– و …

لیست دانلود
دانلود نسخه Desktop حجم 56 مگابایت
دانلود نسخه Engine حجم 108 مگابایت

رمز فایل: daramesh.com

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: DTSearch

  ?️ کلمات کلیدی

  search, search document, نرم افزار, جستجو, سرچ, search document, search, سرچ, جستجو, دانلود نرم افزار DtSearch Engine, نرم افزار جستجوی فایل, سرچ اینجین, سرچ پیشرفته, Download DtSearch Engine for windows, software for windows, Full Version, Full Licensed, Free License, Cracked, DtSearch Engine Direct Download Link, Crack, Keygen, Patch, Serial, License, nhkg,n kvl htchv DtSearch Engine, دانلود DtSearch Engine, داونلود, دانلد, نرم افزار DtSearch Engine, سافت ور DtSearch Engine, کرک DtSearch Engine, شماره سریال DtSearch Engine, کیجن, لایسنس رایگان, لایسنس, دانلود نرم افزار DtSearch Engine, دانلود سافت ور, دانلود آخرین نسخه نرم افزار DtSearch Engine, نسخه نهایی نرم افزار, نسخه جدید نرم افزار, ورژن نهایی نرم افزار, دانلود نرم افزار با لینک مستقیم, دانلود رایگان, داونلود نرم افزار, دانلد نرم افزار, دریافت, Download دی تی سرچ انجین, Crack, Keygen, Patch, Serial, دانلود, نرم افزار دی تی سرچ انجین برای ویندوز, کرک دی تی سرچ انجین, فول لایسنس, شماره سریال دی تی سرچ انجین, کیجن, دریافت لایسنس رایگان, لایسنس, دانلود نرم افزار دی تی سرچ انجین, داونلود, دانلد, دانلود سافت ور, دانلود رایگان نرم افزار دی تی سرچ انجین, DtSearch full software collection,
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Back to top button
  en_USEnglish