دانلود برنامه ویکی لاک Wikiloc 3.6.17 بهترین برنامه GPS کوهنوردی اندروید

Go to Download Links

توسط برنامه Wikiloc Outdoor Navigation GPS میلیون ها راهپیمایی در فضای باز را حتی در مکان های دورتر روی زمین کشف کنید. دویدن، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی، کوهنوردی ، قایقرانی و ۴۵ فعالیت متفاوت در این برنامه کوهنوردی اندروید موجود است و دوستانتان در فیس‌بوک از فعالیت‌های روزانه شما با خبر می‌شوند. فعالیت های فضای باز خود را با GPS بر روی نقشه پیگیری کنید، موقعیت های جغرافیایی را اضافه کنید، عکس ها را در طول مسیر گرفته و همه آنها را مستقیما به حساب Wikiloc خود از تلفن خود آپلود کنید. لذت بردن از نقشه های توپوگرافی آنلاین رایگان از سراسر جهان که بدون دسترسی به اینترنت کار می کنند. توسط نرم افزار ویکی لاک تلفن همراه خود را به یک GPS ناوبری در فضای باز تبدیل کنید.

مسیر های شخصی GPS خود را بسازید.
مسیرهای شخصی GPS خود را از پیاده روی ، دوچرخه سواری و … بسازید و آنها را به طور مستقیم در ویکی لاک به ساده ترین روش ممکن آپلود کنید.
فعالیت های خارج از منزل خود را روی نقشه ثبت نمایید, همزمان آماری مثل سرعت ، فاصله و ارتفاع را در نمودار پروفایل خود دریافت نمایید, همچنین تصاویر و ایستگاه ها در طول مسیر خود را مستقیما در ویکی لاک آپلود نمایید.

بسته ناوبری کار را آسان میکند!
بسته ناوبری به شما این امکان را میدهد تا کاوش کنید و بهترین مسیرهای پیاده روی در نزدیکی محل سکونت خود را کشف کنید و آنها را دنبال کنید اما قطب نما ، سرنخ های صوتی و راهنماهایی هستند که اگر از مسیر خارج شدید به شما هشدار می دهند. بسته ناوبری با پرداخت درون برنامه در این اپ رایگان در دسترس است .

ردیابی زنده
GPS و فعالیت های خود را به صورت زنده با خانواده و دوستان خود بر روی وبسایت Wikiloc.com به اشتراک بگزارید تا ببینند شما در چه حالی هستید.
این امکان نیازمند اینترنت است.

نقشه آفلاین رایگان برای شما
ما برای شما نقشه هایی آفلاین طراحی کردیم تا هر جایی از سراسر جهان که هستید لذت ببرید.
پس از دانلود، نقشه ها در گوشی هوشمند شما ذخیره می شوند و بدون نیاز به دسترسی به اینترنت کار می کنند. در مناطق دور و با درجایی که دسترسی به اینترنت نیست قابل استفاده خواهند بود.
قصد ما این است که شما از نقشه های آفلاین رایگان از هر گوشه ای از جهان بتوانید استفاده کنید.

در مسیر ها چه کسانی با شما همراه بودند؟
فعالیت های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. وقتی که فعالیت های خود را ثبت کردید آنها را با کسانی که با شما بودند به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب آنها آن مسیر را که در آن شرکت کرده اند را در پروفایل خود مشاهده خواهند کرد،
همچنین میتوانید آنها را در فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارید.

کاربران گرامی توجه داشته باشید :
ورژن های جدید ویکی لاک امکان استفاده از فایل و follow کردن یک مسیر را در نسخه رایگان ندارند. به همین منظور توصیه می شود از ورژن های قدیمی (زیر ورژن 3) که در سایت برای شما قرار داده ایم، استفاده نمایید.

لیست دانلود نسخه اندروید

Google Play

⚠️ گزارش خرابی لینک

  EMail*
  Problem type:
  Name:
  Your ISP:
  Description:

  امتیـاز: rank | منبـع: دارمش | سایت سازنـده: wikiloc

  🏷️ کلمات کلیدی

  دانلود wikiloc برای اندروید, دانلود نرم افزار wikiloc, بهترین نرم افزار کوهنوردی اندروید, راهنمای استفاده از wikiloc, تبدیل فرمت kml به gpx, نرم افزار کوهنوردی اندروید, جی پی اس مناسب کوهنوردی, بهترین نرم افزار gps برای کوهنوردی, جی پی اس کوهنوردی اندروید, دانلود برنامه ویکی لاک
  هاست دامنه vps

  Related Articles

  Back to top button
  en_USEnglish